Profilis

Blaze Display Technology Co., Ltd., nuo 1982 m., Profesionalus LCD ekranas tyrinėtojas, dizaineris, gamintojas ir "Blaze Group" dukterinė įmonė. Būdama viena iš pirmaujančių aukštųjų technologijų įmonių, užsiimančių LCD ekranais ir vienu iš pirmųjų LCD ekranų gamintojais Kinijoje, ji turi daugiau nei 30 metų "ekrano" technologijų patirtį.

Mes siūlome monochrominius ir spalvotus LCD ekranus: LCD skydus (TN, HTN, STN, FSTN, DSTN, CSTN tipo), LCD modulius (COB, COG, COF, SMT, TAB tipą), rašmenų LCD modulius, grafinius LCD modulius, raidinius skaitmeninius LCD Moduliai, segmentiniai LCD moduliai, "Dot Matrix" LCD moduliai, STN-LCD moduliai, "FSTN-LCD" "Mdoules", standartiniai LCD moduliai, individualūs LCD moduliai, TFT LCD moduliai, "Active Matrix OLED", "pasyviosios matricos" OLED displėjaus moduliai, jutikliniais ekranais, apšvietimu prietaisas (ypač LGP dozatoriuje, degalų balionėlyje, alyvos balionėlyje, dujų balionėlyje, srauto matuoklyje, KWH matuoklyje, energijos matuoklyje, vandens matuoklyje, dujų matuoklyje, "Smart Meter"), laikrodžiai ir laikrodžiai, telekomunikacijos, buitinė technika, pramoninis valdiklis, Spalvų ekranų sistemos ir kitos pramonės šakos.

Kaip įrodyta, kad esame patikimas tiekėjas, mes parduodame kokybiškus LCD ekranų produktus kai kuriems didelio masto elektroniniams gamintojams iš viso pasaulio, pavyzdžiui, "GE", "Motorola", "Philips", "Itron". Šiuo metu "Blaze Display" teikia "LCD" ekranus su "Samsung" ir "Motorola" OEM gamintojų prietaisais ir belaidžiu telefonu. Mūsų gaminiai yra visame pasaulyje, o dauguma jų parduodami Japonijai, Amerikai, Eruope, Pietų Korėjoje, Taivanyje, žemyninėje Kinijoje, Pietryčių Azijoje, Honkonge ir kt.

Visi iš viso 73 inžinieriai (iš jų 9 iš krovininių tyrimų institutų) "Blaze Display" turi daug patirties rodymo lauke, kad laikas nuo laiko mums padėtų ištirti, kurti, projektuoti ir gaminti, o tai leidžia mums patenkinti mūsų klientų kintančius poreikius. taip pat apdrausti mus teikti aukštos kokybės LCD ekranus už mažiausią kainą.

"Blaze Display", turinti gamybos išteklius ir technologijos gilumą, yra gerai pasirengusi aptarnauti kiekvieną "LCD Display" produktų klientą ir visiškai patenkinti jų reikalavimus dėl patikimumo, kokybės ir konkurencingumo. Kokybės užtikrinimo programa taip pat atliekama "Blaze Display", kurioje įsigytas sertifikatas ISO 9001: 2000.

"Blaze Display" per savo "Shenzhen" biurą gali palaikyti glaudžius ryšius su savo klientais ir greitai reaguoti į jų besikeičiančius produktų specifikacijų ir pristatymo grafikų reikalavimus. Mes taip pat galime išsiuntinėti siuntas pagal kokį nors pagrindą, kad atitiktų kliento inventoriaus valdymo programą.

Per tvirtus ir ilgalaikius santykius su klientais ir kitais mūsų tiekimo grandinės partneriais mes planuojame ir vykdo pritaikytus produktus ir ekonomiškai efektyvius sprendimus šiandienos sparčiai besivystančiose pasaulio verslo aplinkose.