Paslauga

"Blaze Display" mano, kad puiki paslaugų bazė griežtai įgyvendina sutartis ir žada! Be to, "Blaze Display" tikisi visų geriausių ir efektyvių paslaugų, yra gerai žinomas ir geras bendravimas tarp mūsų. Taigi žemiau pateikta informacija gali būti naudinga, jei norite toliau sužinoti apie mus.

Pastaba: bet kokia techninė problema, spauskite čia norėdami patekti į "LCD Knowledge" arba spustelėkite čia   siųsti elektroninį laišką į mūsų techninės pagalbos skyrių.

Darbo ciklas

1. Skydelio LCD skydelis: per 3 dienas nuo kainos patvirtinimo.
Mėginys: maždaug 18 dienų po patvirtinimo patvirtinimo (turėtų būti taikomi tikslūs gabenimo būdai, paskirties vietos, standartiniai arba individualūs projektavimo produktai).
Masinė gamyba: maždaug 22 dienos po atrankos patvirtinimo (turėtų būti taikomi tikslūs transportavimo būdai, paskirties vietos, standartiniai ar individualūs projektavimo produktai).

2. LCD modulio kontūrinis piešimas: per 3 dienas nuo kainos patvirtinimo.
Mėginys: maždaug 20 dienų po patvirtinimo patvirtinimo (turėtų būti taikomi tikslūs gabenimo būdai, paskirties vietos, standartiniai arba individualūs projektavimo produktai).
Masinė gamyba: apie 25 dienas po pavyzdžio patvirtinimo (turėtų būti taikomi tikslios transportavimo metodai, paskirties vietos, standartiniai ar individualūs projektavimo produktai).

3. Atsakymo užsakymo forma: 3-4 darbo dienos

4. Atsakymas į skundus: 5-10 darbo dienų

Verslo procesas
1 žingsnis: žingsnis už kainą

2 veiksmas: mėginio žingsnis

3 žingsnis: žingsnis masinei produkcijai

4 žingsnis: žingsnis tarnybai