STN LCD ekrano stiklo plokštę

STN LCD ekrano stiklo plokštę

Super Twisted Nematic (STN) LCD nors Twisted Nematic LCD gali būti priversti laiko sutankintų mados padidinti Rodyti informaciją, jie tik sumažinti kontrastą ir ribotą žiūrėjimo kampą. Norėdami pasiekti daugiau labai sutankintω rodo, itin TVI technologija yra...

Informacija apie

Itin susukti Nematic (STN) LCD

Nors Twisted Nematic LCD gali būti priversti laiko sutankintų mados padidinti Rodyti informaciją, jie tik sumažinti kontrastą ir ribotą žiūrėjimo kampą. Siekiant labiau sutankintω rodo, super Tvist technologijos yra taikomos.

Super Twisted Nematic LCD turi posūkis, kuris yra didesnis nei 90 ° kampu, bet ne daugiau kaip 360°. Šiuo metu STN ekranai gaminami su twist 180° ir 270°. Didesnis twist kampai priežastis statesnė ribinės kreivės, pagal kurias įjungimo ir išjungimo įtampos arčiau kartu sudėjus. Statesnė ribas leisti daugybinė lygis didesnis kaip 32 pasiekti.

Tokio tipo rodymą, LC medžiagos patiria yra didesnis nei 90 ° kampu pasukti plokštelė plokštelės; Tipinės reikšmės svyruoja nuo 180° 270°. Kad polarizers šiuo atveju ne montuojamos ant lygiagrečiai LC paviršiuje, bet gana šiek tiek kampu. Ląstelės, todėl neveikia "veiklos" principas, kaip Twisted Nematic LCD, šviesos, bet birefringence principas. Į polarizers, kiuvetės storis ir birefringence LC pozicijos yra kruopščiai parinktos kilti į konkrečią spalvą "off" narėje. Paprastai, tai yra geltona-žalia padidinti kontrasto santykis. LC langelyje yra "itin susukti", bus suteikti galimybę naudoti daugybinė nenurodomas. Išaugus twist, LC molekulių viduryje sluoksnis yra suderintos su elektros lauką sugretinta mažesnės įtampos pokyčiai. Tai sukelia labai kietas perdavimo vs iki 240-linija tankinimas, įtampos kreivę.

STN technologijos ateina du colorations, žalia STN ir sidabro STN. STN-Žalioji turi tamsiai violetinė / juoda simbolių žaliame fone. STN-sidabras turi tamsiai mėlyna / juoda simbolių sidabro fone. Nors jo įsigijimo vertė yra vidutinio lygio, bet ji turi labai gerą vaizdo kokybę. Kontrastas yra panašus į TN technologija.


Pora:HTN LCD ekrano stiklo plokštę Kitas:FSTN LCD ekranas stiklo plokštės

Tyrimo