TN LCD ekrano stiklo plokštę

TN LCD ekrano stiklo plokštę

Susukti Nematic (TN) LCD TN ekranai turi 90° arba mažiau Tvist (rotacija molekulių nuo vienos plokštumos ekrano į kitą). Visi pasyvūs tiesioginės pavaros, aktyvios matricos ir labiausiai pasyvios žemo lygio (x2 x32) sutankintω LCD turi 90 ° Tvist. Pagrindinio Twisted Nematic (TN) LCD...

Informacija apie

Susukti Nematic (TN) LCD

TN ekranai turi 90° arba mažiau Tvist (rotacija molekulių nuo vienos plokštumos ekrano į kitą). Visi pasyvūs tiesioginės pavaros, aktyvios matricos ir labiausiai pasyvios žemo lygio (x2 x32) sutankintω LCD turi 90 ° Tvist.

Pagrindinio Twisted Nematic (TN) LCD sudaro skystųjų kristalų medžiagos palaiko dviejų stiklo plokščių sluoksniu. Skystųjų kristalų medžiagos yra ilgi, cilindrinės formos molekulių su įvairių elektros ir optinių savybių, priklausomai nuo krypties.

Ant vidinių vamzdžių paviršių stiklo plokštės yra skaidrūs elektrodai, ir kurie yra raštuotas suformuoti norimą vaizdą. Vidinis paviršius yra padengtas polimero, kuris yra trinamas, kad skystųjų kristalų medžiagos ne vienas paviršius yra statmenas į kitą. Visoje skystųjų kristalų plėvelė, molekulės sudaro 90° Tvist.

Ant išorinio paviršiaus stiklo plokštės, dedamos polarizers Taigi jos yra lygiagrečios skystųjų kristalų orientacijos ir statmenai vienas kitam. "Off" narėje, šviesos patenka pirmą poliarizuotos šviesos vadovaujasi skystųjų kristalų sluoksnis Tvist į antrasis poliarizuotos šviesos, per kurią ji perduodama. Kai ląstelės yra įtampa, LC medžiaga yra suderintas su elektrinio lauko; šviesos srautas per pirmąjį poliarizuotos šviesos blokuoja antrasis poliarizuotos šviesos, sudarančių tamsus vaizdas. Poveikis gali būti atstatomi, jei į polarizers dedami lygiagrečios viena kitai, ir susidaro šviesos vaizdas ant tamsaus fono.

TN technologijos ateina viena spalva; tai juoda spalva pilkos fone. Tai pigiausia, bet yra mažiausia vaizdo kokybę, visų pirma į žiūrėjimo kampas.


Pora:VATN LCD ekranas stiklo plokštės Kitas:HTN LCD ekrano stiklo plokštę

Tyrimo